Previous
Next

ataşehir protez tırnak fiyatları metropol

Sunny Nail’s Protez Tırnak uygulaması Avrupa’ da ve artık Türkiye’de çok talep gören, hem medikal hem de kozmetik acısından daha bakımlı ve sağlıklı ellere sahip olma özelliğinde bir işlemdir. Protez tırnak, doğal tırnaklara estetik form ve kusursuz görünüm kazandırmak amacıyla uygulanan tırnak kaplama tekniğidir, doğal tırnağa oranla 80 kat daha dayanıklı, 2 kat daha kalındır. 

Tırnak yapısını beğenmeyenler tırnak yeme sorunu olanlar renginden şikayetçi olanlar, her daim bakımlı ellere bu uygulama ile sahip olabilirler.Protez Tırnak uygulaması yapıldıktan sonra tırnak uzayacağı için 3 hafta sonrası tırnak bakımı ile uzun soluklu kullanım sağlar. İstediğiniz süre protez tırnak uygulaması yaptırabilirsiniz.

Farklı renkte ojeler sürebilir french ya da şeffaf seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki, siz istemediğiniz sürece yapay veya sahte durmaz. Kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.

nails art ataşehir kaliteli
ataşehir protez tırnak fiyatları metropol

Ateşehir'de protez tırnak uygulaması

Sunny Nails Ateşehir ile hayalinizdeki muhteşem tırnağa sahip olabilirsiniz. Eğer tırnak uzatamama ya da tırnak yeme probleminiz varsa 1,5 – 2 ay gibi bir sürede koruma altına alınan tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar uygulamasından sonra kişi kendi doğal tırnağı gibi bilgisayar, daktilo, araba kullanabilir; günlük hareketlerini kısıtlamadan rahatlıkla yapabilir. 2 çeşit Protez Tırnak uygulaması vardır. 

Akrilik Dediğimiz toz halinde olup özel solüsyonu ile yapılan uygulama. Daha çok doldurma ve tedavi amaçlı kullanılır. Daha doğal görünür.

Jel Sistem Akrilik sistemin aynısıdır. Aradaki tek fark, Jel sistemde solüsyon ve toz karıştırılmış hazır bir şekildedir. Daha çok estetik amaçlı kullanılır. Protez Tırnak uygulaması genellikle takma tırnak ile yapıldığından dolayı birçok kişinin çekindiği bir nokta haline gelmiştir. Protez tırnak uygulaması , takma tırnak uygulaması değildir. Protez tırnak uygulaması Akrilik veya Jel sistem ile direk sizin kendi tırnağınıza uygulanabilir ve daha doğal bir görünüm sağlar.

Akrilik Protez Tırnak

Tırnağınızın üzeri ince bir kat akrilik malzeme ile doldurulur. (Eğer tırnağınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır) Törpülenerek şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem maksimum 2 saat sürmektedir. 20-25 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak protez tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise maksimum 1 – 1.5 saat sürmektedir. Ayak tırnaklarına uygulama yapılabilmektedir.

akrilik protez tırnak ataşehir istanbul
jel sistemli kalıcı oje protez tırnak ataşehir

JEL SİSTEM PROTEZ TIRNAK

Jel sistem dünyada en çok tercih edilen sistemdir… Tırnağınızın üzeri birkaç kat jel malzeme ile doldurulur. (Eğer tırnağınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır) Ultraviyole lamba altında kurutularak şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem 2 saat sürmektedir. En az 30 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak jel tırnaklara bakım yapılır. Bu işlem ise 1 – 1.5 saat sürmektedir.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?