Previous
Next

ataşehirde ipek kirpik & lıftıng uygulaması metropol'de

Son dönemde oldukça moda olan 3D İpek kirpik uygulaması yaptıran ve uzun süre kullanan kişilerin belli zamanlarda ipek kirpiklerini çıkarttırması ve kirpiklerini dinlendirmesi önerilir. Bu zaman aralığı 3D ipek kirpik yoğunluğuna gözü alışmış kişiler için oldukça zor bir dönemdir. Kendi kirpiklerin üzerinde sürekli ipek kirpiğin ve yapıştırıcının ağırlığı olduğu için, kendi kirpikleriniz mevcut kıvrımlarını kaybedip daha da düzleşirler. Bu gibi durumlarda Kirpik lifting uygulaması hayat kurtaran bir işlemdir. Kirpik lifting işlemi sonrasında istediğiniz zaman tekrar ipek kirpik uygulaması yaptırabilirsiniz.

 

microblading ataşehir fiyatları nasıl yapılır
ipek kirpik fiyatları ataşehir sunny nails

ipek kirpik ile etkileyeci bakışlara hazır olun.

Periyodik aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş oluruz. Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.

Üstelik, banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler.Uygulama doğru yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?