Previous
Next

Ataşehir Kalıcı Makyaj UYgulaması

Sunny Nails Ataşehir’in Mikro- pigment uygulaması olarak da bilinen kalıcı makyaj, doğal yollar ile elde edilmiş kök boyaların, dövme işlevselliğinde deri altına uygulanması işlemidir. Göz, dudak ve kaşların şekil verilmesi, belirginleştirilmesi ve renklendirilmesi istenen sınırların, dilenen renk tonlarında pigment uygulanması ile yapılan kalıcı makyaj ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Cilt tipine göre 2 ile 5 yıl arasında kalıcılığı bulunan bu makyaj tipi, su ve makyaj temizleme toniklerine karşı da dayanıklıdır.

Her daim bakımlı görünmek isteyen yada her gün makyaj yapmak zorunda olan bayanlar için bir fırsat olan kalıcı makyaj, devamlı olarak tazelemek ve temizlemek zorunda kalmadan, günün her saati kadınların bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

kalıcı makyaj uygulaması fiyatı ataşehir istanbukl
microblading fiyatları istanbul ataşehir

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Göz makyajı makyajın en önemli ve fark yaratan bölümüdür diyebiliriz. Etkili bir göz makyajıyla yüz ifadesi değişebilir, daha iddialı, daha genç ve vurucu bir ifadeye sahip olunabilir. Bu sebeptendir ki, kalıcı eyeliner uygulaması düzenli olarak makyaj yapan kadınların tercih sebebi olmaktadır. Kalıcı eyeliner uygulaması sayesinde, büyük gözler daha küçük, normal gösterilebileceği gibi, küçük gözlerin daha büyük ve iddialı görünmesi de mümkün. Bu uygulama sayesinde gözleriniz olduğundan daha çekici, bakışlarınız daha parlak ve anlamlı görünecektir.

Kalıcı Dudak Kontürü

Kalıcı dudak kontürü uygulaması, ince dudaklara sahip kadınların hiçbir operasyon veya dolgu uygulaması yapmadan, daha dolgun ve kalın dudaklara sahip olmasına olanak sağlıyor. Dudak kontürü uygulamasıyla aynı zamanda büyük dudakların olduğundan daha ince gösterilmesi de mümkün.
 
Zaman geçtikçe, dudaklarımız orijinal renklerini kaybederek daha solgun bir hal almaya başlayabilir. Kalıcı dudak kontürü renksiz dudakların yeniden renklendirilmesi ve canlı görünmesi için harika bir çözümdür. Dudak kontürü uygulaması da diğer uygulamalar gibi yaklaşık 2 saat sürmektedir. Uygulama süresince lokal anestezi kullanıldığı için acı hissedilmemektedir. Pigment alerjisi, kılcal damar çatlamaları, egzama, mantar veya siğil sorunları olanlara dudak kontürü uygulanmamaktadır. Detaylı billgi için Kalıcı Dudak Kontürü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
kalıcı dudak kontürü dudak makyajı ataşehir
Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?